Ankieta…

…pojawiła się wcześniej niż sądziłem…
Zapraszam: ANKIETA DLA UCZESTNIKÓW

Reklamy

Komentarze 3 to “Ankieta…”

 1. Krzysztof Szymczyk Says:

  Zabrakło mi na turnieju zdecydowanie: darmowego piwa, wódki tudzież rozwiązłych dziewczyn pozbawionych ubranek oraz zahamowań. Mam nadzieję, że następnym razem to rażące zaniedbanie zostanie naprawione z nawiązką.

  Ale tak naprawdę to trudno się do czegokolwiek przyczepić. Byłbym wstrętnym malkontentem i niewdzięcznikiem, gdybym szukał dziury w całym. Turniej był naprawdę świetny. Nie za duży, nie za mały, sprawnie poprowadzony, a kołacze i kafej jak od ołmy. Takie spotkania na Studziennej 6 mogłyby się odbywać np. co drugi miesiąc – chętnie bym przyjeżdżał na każdy.
  Wielkie brawa dla Organizatorów! Dzięki!

 2. Pankracy i Marcel Says:

  Nas zniechęcił do przyjazdu tradycyjny już brak na goistycznej imprezie podium dla zwycięzców, brak szampana do pryskania po suficie oraz towarzyszach, a także brak pięknych pań rozdających od niechcenia buziaki wygranym, motywując tym samym przegranych (wśród których zawsze się znajdujemy) na raz następny. Nie było też odczytu o najnowszej filozofii niemieckiej, jak również kilku innych niezbędnych rzeczy, o których, z racji tego, żeśmy byli nieobecni, nie będziemy tu pisać. Cenimy sobie bowiem rzetelność w agresywnej krytyce. A to do czegoś zobowiązuje.

  W imieniu Rady Zrzeszenia Byłych Graczy w Go „Pas”
  Rada Zrzeszenia:
  Pankracy Markowski
  Marcel Zantman

 3. Jestem zadowolony. Głównie odpowiadnia ilość poczęstunku wpłynęła na moje odczucia. Trzeba więcej kobiet nauczyć w go grać. Mogły jednak być 4 gry. Miejsce przyjemne i nagrody też jak najbardziej. Dzięki!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: